Sizden Gelen Sorularla HPV Ve Neden Olduğu Hastalıklar 1-B

Merhaba, nasılsınız? Hoşgeldiniz.

Bir yığın sosyal medya hesabından ve diğer birçok kaynaktan, e-mail hatta cep telefonu mesajları vesaire; çok fazla soru geliyor HPV ve neden olduğu anogenital hastalıklarla ilgili. Bunların aşağı yukarı yüzde otuzuna falan cevap verebiliyorum. Bunun birkaç tane nedeni var; fakat en önemli neden, tabi biz çok normal yaşayan insanlar değiliz. Birçok görevimiz var, akademik olarak görevlerimiz var. Haftanın üç günü ameliyat yapıyorum örneğin ben, hasta bakıyorum dört gün, neredeyse yedi gün çalışıyoruz. Gerçekten çok sınırlı bir zamanımız var.

Bir grup soru da gerçekten çok iyi. Okunmuş düşünülmüş üzerine, öyle bana yöneltilmiş sorular. Dolayısıyla bunlara bir bütünlük içerisinde ve literatür desteğiyle cevap vermeyi hedefledim. 15 günde bir böyle bir video paylaşacağım. Umarım devam edebilirim, bir problem çıkmaz.

Bu arada videoya koyduğum soruların tamamı gönderdiğiniz maillerden oluşmuş sorular; dolayısıyla onları kopyalayıp tekrar slaydın üzerine yapıştırdım. O nedenle bir takım imla hataları olabilir, ifade hataları olabilir, onun için kusuruma bakmayın. Sonuç olarak bunlar gönderilmiş mailler.

O zaman başlayalım.

06 Eylül 2019 tarihinde Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan tarafından yayınlanmış ve 06 Eylül 2019 tarihinde de son güncelleme yapılmıştır.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.